روانگە با کسب چهار تندیس مقام اولی و جایزە ویژەی جشنوارە، افتخار آفرین شد.

ساخت وبلاگ
چکیده : ‍ ↩️ ڪەناڵے فەرمے گۆڤارے ڕوانگە 🕎 #گۆڤارے_ڕوانگە  روانگە با کسب چهار تندیس مقام اولی و جایزە ... با عنوان : روانگە با کسب چهار تندیس مقام اولی و جایزە ویژەی جشنوارە، افتخار آفرین شد. بخوانید :

‍ ↩️ ڪەناڵے فەرمے گۆڤارے ڕوانگە

🕎 #گۆڤارے_ڕوانگە 

روانگە با کسب چهار تندیس مقام اولی و جایزە ویژەی جشنوارە، افتخار آفرین شد.

ایوب محمدنژاد برترین مصاحبه‌گر تیتر۱۰

مجلە‌ی کوردی ـ فارسی روانگە‌ با مدیرمسئولی و صاحب امتیازی ایوب محمدنژاد و سردبیری دلنیا رحیم‌زادە‌ کە در دانشگاه علوم پزشکی تبریز چاپ و منتشر می‌شود موفق بە دریافت ۴ تندیس مقام اولی در رستەهای مصاحبه و نشریات اجتماعی دھمین جشنوارە‌ی رسانە‌ و مطبوعات دانشجویی دانشگاە‌ھای سراسر كشور (‌ موسوم بە تیتر١٠) شد.

@rwangemagtbzmed

این جشنوارە‌ در دو سطح وزارت بھداشت و ملی(وزارت علوم، وزارت بھداشت و آزاد اسلامی) به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دوازدهم تا پانزدهم شهریور ماه برگزار گردید.

@rwangemagtbzmed

ایوب محمدنژاد، مدیرمسئول روانگە‌، در مصاحبە‌ با خبرنگار ویژه‌ی جشنواره و خبرگزاری هاژه ضمن ابزار خوشحالی به جهت سربلندی یک مجله‌ی دو زبانه در سطح ملی، بە کاستی‌های حوزەی کاری خود اشارە کردند و نگرانی خودشان را نیز به جهت وجود معضلات بی‌شمار اجتماعی در مناطق کوردنشین این چنین ابراز داشتند: مقام آوردن ما به جهت نوشتن و پرداختن بە آسیب‌ها و معضلات اجتماعی با رویکرد مناطق کوردنشین می‌باشد.

خوشحالیم کە در روزگاری کە رسانە دست قدرت‌هاست ما برای خود تریبونی برای مطالبه‌گری و روشنگری پیرامون جامعه‌ی خود ساختیم، از این بابت هم ناراحتیم که مقام آوردن ما به جهت نوشتن پیرامون دردهای مردم‌ است  و  از این همه رنج گفتن، دردناک است و دریافت جایزه‌ای من‌باب خوشحالی نمی‌خواهد.

محمدنژاد در بخشی دیگر از سخنان خود حفظ شخصیت و کرامت انسانی را در گرو برقراری عدالت و محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال عنوان کردند و از مقامات مسئول کشوری خواستند که گام بسیار جدی در این راستا بردارند

@rwangemagtbzmed

در ادامه  از دانشجویان دست بە‌ قلم خواستند كە‌ مسئولیت خود را فراموش نكنند و راه بی‌تفاوتی و منفعل بودن را در پیش نگیرند بلکه همواره در جهت روشنگری و مطالبه‌‌گری گام بردارند.

محمدنژاد در پاسخ به سوال خبرنگار هاژه مبنی بر پرسش این سوال که جایزشان را بە چە کسی تقدیم می‌کنند اذعان داشتند؛ مردم ما به برپایی عدالت بیشتر از بخشش احتیاج دارند.

@rwangemagtbzmed

ما هر شماره از مجله‌ رو به رسم احترام به جانباختگان حوادث ناگوار کشور از جمله‌ کشتن کولبران ــ حادثه قطار تبریز مشهد ــ معدنکاران معدن گلستان و... تقدیم کرده‌ایم، برای این جایزه هم که اطلاع دقیقی از مبلغ آن نداریم، تصمیم گرفته‌ایم در حد بضاعت خود چند کتاب تهیه کرده و به کتابخانه‌ی منطقە‌یی محروم اهدا نماییم./هاژە

@rwangemagtbzmed

@rwangemagtbzmed

http://www.haje.ir/Newsdetails.aspx?itemid=3404

⤵️راه‌های ارتباطی با روانگه:

↩️ـ @rwangemagazine

↩️ـ rwange.mag@gmail.com

↩️ـ rwange.blogfa.com

↩️ـ 09142359527

╭━═━━═━═━━═━╮

 📋 @rwangemagtbzmed 📋

╰━═━━═━═━━═━╯

جشنوارە،,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 26 آبان 1396 ساعت: 17:08