اطلاعیه.20مرداد 96

ساخت وبلاگ

‌ ـ━═━━═━═━━══━═

 ↩️ڪەناڵے فەرمے گۆڤارے ڕوانگە↪️

ـ━═━━═━═━━══━═

🕎 #گۆڤارے_ڕوانگە 

↩️ #اطلاعیه ــ 20 مرداد ماە 96

↩️ #پروژه‌ے بررسے مشکلات و

↩️ آسیب‌هاے اجتماعے با ارائه‌ے

↩️ #راهکارها

⤵️عنوان:

پروژەے بزرگ بررسی و #ریشە‌یابی دقیق مسائل و #مشکلات جامعه با محوریت #جامعە‌‌ی کردستان همراە‌ با ارائە‌ی راەکارها

↩️ مدیریت مجله‌ از تمامی فعالان حوزه‌های #اجتماعی، #فرهنگی، هنری، #ادمین کانال‌های تحلیلی در تلگرام، مسئولان #کمپین‌ها و همه‌ی فعالان #مدنی، #مددکاران و کارشناسان، #دانشگاهیان و... جهت مستندسازی و ارائەی مقالاتی پیرامون مسائل اجتماعی جامعە، دعوت بە‌عمل می‌آورد.

🌐 موضوعات و مباحث پیشنهادی روانگه:

#کودکان کار ــ کودکان بی‌سرپرست 

حقوق اجتماعی #زنان ــ جامعە‌ی #کارگری  

#آزادی‌های اساسی جامعه‌ی بشری ــ جامعه‌ی #معلولان و مشکلات پیرامون زندگی اجتماعی این قشر ــ بحران #آب و آینده‌ی زیست جامعە ــ اهمیت #بازیافت و تفکیک از مبدا زبالە ــ چرا باید #حیوانات را حمایت کنیم!؟ ــ ریشه‌یابی مشکلات حوزه‌های #اقتصادی، #ورزشی و #هنری در #کردستان علل و راه‌کارها ــ چرایی نبود #زیرساخت‌های ورزشی در کردستان ــ

ضعف‌های مدیریتی در کردستان ــ مسئولان غیربومی در کردستان چرا ــ ازدواج سنتی یا #ازدواج مدرن ــ مسائل و مشکلات #طلاق ــ طلاق عاطفی و چرایی آن ــ ریشە‌یابی علت‌های افزایش #خودکشی در شهرهای کردنشین ــ ازدواج سفید ــ چرا نه به #اعدام؟ ــ مهم‌ترین مشکلات گریبانگیر #دانشگاه ‌های کشور ــ چرا #بزرگراه، ریل و رفاه به کردستان نمی‌رسد؟ ــ آتش سوزی و نابودی جنگل‌ھای مناطق #زاگرس به چه علت؟ ــ #سدسازی ــ علل افزایش درصد بالای نرخ #بیكاری در مناطق كوردنشین ــ #مرزنشینی فرصت یا تهدید؟ ــ مناطق آزاد #تجاری معایب و مزایا!؟ ــ  #لكی زبان یا گویش؟ ــ مشكلات حوزە‌ی #روزنامە‌نگاری كوردستان ــ مشكلات حوزە‌ی #كشاورزی و  معیشت روستانشینان ــ #حاشیه‌نشینی ــ #تمدن ایلامی، تمدن سومری 

↩️توجه:

در ضمیمه‌ے این پروژه #داستان‌های‌_کوتاه و #اشعار شما عزیزان با زبان کوردی ـ فارسی و ترکی پذیرفته می‌شود.

⤵️توجە: 

موارد مذکور هیچکدام تیتر اصلی مطالب نبوده بلکه صرفا موضوعات پیشنهادی روانگه می‌باشند.

⤵️دربارەے پروژە:

در این پروژە‌ می‌خواھیم لیستی از مشكلات و مسائل اجتماعی ایران را مستند كردە‌ و با ارائە‌ی راھكارھا و پیشنھادات كارشناسانە‌ و درخور پیگیری بتوانیم گامی در جھت بھبود و توسعە‌ جامعە‌ برداریم و در حد امکان با بزرگان هر حوزە مصاحبه‌ای ترتیب دهیم.

با توجه به اینکه بسیاری از فعالان فرهنگی، اجتماعی به فضای مجازی به جهت تسریع در آگاهی بخشی به مردم و پیشبرد اهداف خود؛ تکیه کرده‌اند لذا بر آن شدیم کە از این فعالان دعوت نماییم تا با ارائه‌ی مقالات و تحلیل‌های معتبر خود ما را در این راه یاری نمایند. متاسفانه مباحث و تحلیل‌های بسیار مفیدی توسط تحلیل‌گران حوزەهای مذکور در دل تلگرام دفن می‌شوند و نه قابل سرچ هستند و نه قابل انتقال به نسل‌های بعدی لذا ما در حد امکان از ادمین‌های کانال‌های مفید به همراه مسئولان تمامی کمپین‌های مطالباتی مردمی، دعوت به عمل می‌آوریم.

⤵️شرایط پذیرش مقالات و یادداشت‌ھای شما عزیزان بە‌ شرح زیر می‌باشد:

تمامی مطالب باید دارای اطلاعات كامل نام و نام خانوادگی، رشتە‌ی تحصیلی یا شغل و حرفە، رزومە‌ كاری‌ بهمراه یك قطعە‌ عكس و شمارە‌ تماس نویسنده باشد.

تمامی مقالات و یادداشت‌ها باید دارای؛ تیتر، سوتیتر، چكیدە، مقدمه شرح مسالە‌‌، نتیجە‌گیری و منبع و مٱخذ باشند. و از لحاظ علمی معتبر و قابل استناد.

مقالات باید با فونت ١٤ "ب نازنین"  تایپ شدە‌ باشد.

مقالاتی قابل پذیرش ھستند كە‌ تاكنون در ھیچ روزنامە‌، ھفتە‌ نامە‌، مجلە‌ و ماھنامە‌ای چاپ و در هیچ سایتی آپلود نشدە‌ باشند.

ھمراھان می‌توانند ھمراە‌ با فایل مقالە‌ی خود، عكس ھای پیشنھادی مرتبط با نوشتە‌ را ارسال نمایند. 

عزیزان توجه داشته باشند مطلب ارسالی شما با رعایت کلیه‌ی نکات مذکور باید در قالب یک فایل word و PDF آن برای مجلە ارسال گردد

آخرین مهلت ارسال آثار: حداکتر تا ۲۰ شهریورماه ۹۶

⤵️دربارە‌ی روانگە‌:

روانگە‌ مجلە‌ای دانشجویی است كە‌ در دانشگاە‌ علوم پزشكی تبریز منتشر می‌شود. این مجلە‌ بە همت ایوب محمدنژاد در پاییز سال ٩٤ مجوز نشر و چاپ گرفتە‌ و تاكنون ھشت شمارە‌ از آن بە‌ چاپ رسیدە‌ است كە علاوە‌ بر استقبال دانشجویان و مردم، توانستە‌ است در زمینە‌ھای مختلف جشنوارە‌ "تیتر١٠" بە‌ موفقیتی بزرگ دست‌یابد و جزو برترین مجله‌ی اجتماعی کشور قرار گیرد.

ڕوانگە دەنگی گەلە

ڕوانگە روو لە ماڵی دڵتان دەکات

⤵️راه‌های ارتباطی با روانگه:

↩️ـ @rwangemagazine

↩️ـ rwange.mag@gmail.com

↩️ـ rwange.blogfa.com

↩️ـ 09142359527

╭━═━━═━═━━═━╮

 📋 @rwangemagtbzmed 📋

╰━═━━═━═━━═━╯

اطلاعیهمرداد,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : جمعه 26 آبان 1396 ساعت: 17:08

close
تبلیغات در اینترنت